תחומי המשרד

נזיקין בדגש על נזקי גוף-תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, ביטוח תאונות אישיות לתלמידים וחבויות,תביעות נגד רשויות מקומיות, נפגעי פעולות איבה,תביעות מול קצין התגמולים ועוד.

תאונות דרכים

תאונת דרכים

ייצוג נפגעים מול חברות הביטוח המבטחות את הרכב בו נסעו/הרכב שפגע בהם (כהולכי רגל) בביטוח חובה.תאונת דרכים עשויה להיות "פשוטה" מבחינת הנסיבות, כך שברור שמדובר על מקרה של "תאונה" המכוסה ע"פ חוק הפלת"ד (פיצויים לנפגעי תאונות דרכים)אך עשויים להיות מקרים קשים יותר שלא תמיד עונים על ההגדרה החוקית של "תאונת דרכים" ולכן חשוב להגיע לעו"ד המתמחה בתחום כבר בשלב הראשוני. כי כל מילה חשובה. ככל שהנזק שנגרם לנפגע הוא נזק קל יחסית, כך הפיצוי ישולם בד"כ מהר יותר, ככל שמדובר על פציעה מורכבת יותר נדרש ידע, ניהול מו"מ יסודי ומקצועי, בקיאות בחוק ובפסיקה שבסופו של דבר יניבו את סכום הפיצוי הגבוה ביותר, אך בזמן רב יותר.

תאונות עבודה

תאונת עבודה

החלקה של עובד תברואה משמן של דחסנית במהלך השלכת אשפה, נפילה מסולם בעת עבודה, פציעה ממסור בעת עבודה,הרמת משא כבד שגרם לפריצת דיסק- כל אלה מהווים רשימה חלקית בלבד של תאונות שנגרמות לעובדים במהלך העבודה שיכולות להביא להשגת פיצויים גבוהים. התביעה מתנהלת מול חברת הביטוח של המעביד, מול ביטוח לאומי ולעתים מול החברה שבטחה באבדן כושר עבודה.

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית

בתחום זה מוגשות תביעות כנגד בתי חולים/קופות חולים/רופאים בגין מתן טיפול רפואי רשלני שגרם נזק למטופל.

ביטוח תאונות אישיות לתלמידים

תאונות אישיות תלמידים

ביטוח המכסה תלמידי מוסדות חינוך 24/7, גם אם תאונה נגרמה שלא במסגרת חינוכית באמצעות משרד החינוך והרשויות המקומיות, מקנה פיצוי בעיקר עבור נכות וימי מחלה. כשתאונה שנגרמה מרשלנות/הפרת חיקוק מתרחשת בשטחי ביה"ס/במסגרת פעילות בית ספרית כגון טיול שנתי, ניתן לתבוע את ביטוח התאונות האישיות וגם את משרד החינוך והמוסד החינוכי.

תביעות נגד רשויות מקומיות

רשלנות נגד רשויות מקומיות ועיריות

אדם שנפל בבור של ביוב שהיה פתוח, גברת שנקעה את רגלה בשל חסר באבני מדרכה, ילדה שמעדה בשל שיפוצים שנעשו ברחוב-כל אלה יוכלו לתבוע את המועצה המקומית ולקבל פיצוי בהתאם לגודל הנזק שנגרם להם.

נפגעי פעולות איבה

נפגעי פעולות איבה

אבנים שהושלכו על רכב נוסע בשל רקע לאומני, התפוצצות מטען, פיגוע ירי- אלה מקרים ועוד רבים נוספים בהם ניתן לתבוע את הביטוח לאומי במסגרת נפגעי פעולות איבה.

תביעות מול קצין התגמולים

נפגעי פעולות איבה

בחור שנפגע בכתפו במהלך אימון צבאי , חיילת שבמסגרת יום גיבוש נפלה מגובה ועוד מקרים רבים, הם מקרים בהם ניתן לתבוע את קצין התגמולים.

עריכת צוואות

עריכת ייפוי כוח מתמשך

עריכת ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הוא "כלי" משפטי חדש בו נעשה שימוש לאחרונה, ומאפשר לאדם לקבוע מה ייעשה בענייניו האישיים, הרכושיים והרפואיים כאשר הוא לא יהיה מסוגל עוד לקבל החלטות, אם מחמת פגיעה קוגניטיבית או מכל סיבה אחרת.מדובר על כלי הדורש רגישות וחשיבה יצירתית כדי לכסות קשה רחבה של מקרים. רק עו"ד שעברו השתלמות מיוחדת של משרד המשפטים מוסמכים לערוך מסמך זה.

דילוג לתוכן